Mesto rada: Dorćol, Beograd

Opis posla:

  • Animiranje i čuvanje dece u dečijoj igraonici

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Spretnost i okretnost
  • Ljubav i strpljenje prema deci
  • Iskustvo je poželjno na istim ili sličnim poslovima ali nije neophodno

Poslodavac obezbeđuje:

  • Dnevnicu od 1200 dinara (part time)
  • Prijatno radno okruženje

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon:

064/1260055

011/2683486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Animator/ka u dečijoj igraonici   1

Kategorije
  • Pedagogija i briga o deci
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola