Mesto rada: Beograd, TC YU Biznis Centar

Opis posla:

  • Samostalno obavljanje knjigovodstvenih poslova
  • Vođenje poslovnih knjiga
  • Obračun zarada
  • Obračun amortizacije i PDV-a

Uslovi:

  • SSS-VSS ekonomskog usmerenja
  • Obavezno radno iskustvo od minimum 3 godine
  • Poznavanje procesa knjigovodstva
  • Poželjno poznavanje izrade završnog računa
  • Prednost imaju kandidati koji poseduju sertifikat samostalnog knjigovođe

Firma obezbeđuje:

  • Ugovor o radu
  • Radno vreme od 08 do 16h radnim danima
  • Stimulativna zarada od 60 000 do 70 000rsd
  • Rad u prijatnom i stimulativnom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Više informacija možete dobiti na telefone :

060 33 13 666

011 126 00 55

Možete nas posetiti na adresi:

Durmitorska 14, Beograd

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu zakona o zastiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Administrativni radnik (m/ž)   1

Kategorije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola