Opis posla:

  • Primanje pozive korisnika u cilju pružanja informacija o uslugama kompanije i rešavanja manje složenih tehničkih problema
  • Registruje korisnike u bazu podataka i razrešava korisničke probleme prema internim procedurama korisničkog centra i kompanije uz davanje kvalitetnog i efektivnog rešenja
  • Komunikacija telefonskim putem sa postojećim i potencijalnim korisnicima usluga kompanije Orion telekom u cilju realizacije prodaje
  • Zaključivanje pretplatničkih ugovora/raskid pretplatničkih ugovora
  • Prezentacija usluga, servisa, opreme i pružanje drugih informacija relevantnih za prodaju usluga

Potrebna nam je:

  • Sistematična i odgovorna osoba
  • Usmerena na kvalitet, snalažljiva i inicijativna
  • Poželjno godinu dana iskustva u prodaji; prednost čini iskustvo u prodaji usluga telefonskim putem
  • Izuzetne komunikacione i pregovaračke veštine uz orijentisanost na prodajne rezultate
  • Elokventna, ljubazna i učtiva u kontaktu
  • Znanje rada na računaru i u internet okruženju

Uslovi rada:

  • Ugovor o radu
  • Rad sa punim radnim vremenom u dve dnevne smene (40 sati nedeljno)
  • Fiksna zarada
  • Stimulativni bonusi
  • Priliku za unapređenje znanja u dinamičnom i prijatnom radnom okruženju
  • Rad u mladom i dinamičnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja u kompaniji
  • Priliku za profesionalni i lični razvoj
  • Mesto rada: Beograd (Gandijeva 76a, Novi Beograd) i Novi Sad (Bulevar Oslobođenja 30a)

www.oriontelekom.rs

Gradovi
Beograd
Novi Sad

Pozicije posla

Operater telefonske prodaje u kontakt centru (m/ž)   4

Kategorije
  • Telekomunikacije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I i II smena
Vrline
  • Odgovornost
  • Komunikativnost
  • Organizovanost