(više izvršilaca)

(mesto rada Beograd)

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja i stalno usavršavanja
  • Odličnu timsku saradnju
  • Početnu platu u iznosu između 35.000,00 rsd i 40.000,00 rsd + bonusi
  • Rad na duži vremenski period
  • Rad u više smena

Zaduženja:

  • Prijem uplata, izdavanje i isplaćivanje tiketa
  • Uključivanje aparata i isplate dobitaka
  • Odličnu komunikaciju sa korisnicima usluga i pružanje svih neophodnih informacija u vezi sa uslugama, rezultatima, načinima i uslovima igranja
  • Staranje o bezbednosti novčanih sredstava, stanju opreme i uređaja na Vašem uplatnom mestu.
  • Priprema toplih i hladnih napitaka i usluživanje klijenata
  • Rad na fiskalnoj kasi
  • Osnovno održavanje urednosti radnog prostora

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo nije neophodno
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Odgovornost, profesionalnost i lojalnost
  • Orjentisanost prema timskom radu

Prijavu na konkurs možete izvršiti direktnim kontaktom na sledeće telefone:

+381 (60) 3060 295

Prijavu na konkurs možete izvršiti i slanjem biografije na email adresu aleksandar.milosevic@vemisgroup.com

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Operater na uplatnom mestu   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola