Usled potrebe posla u magacinu, potrebna su nam 3 (tri) izvršilaca na radnom mestu pomoćni radnik sa sledećim opisom posla:

Opis posla:

  • Odvaja robu po dobijenim magacinskim nalozima
  • Priprema i pakuje robu potrebnu za utovar prema nalogu i prioritetima
  • Pomaže vozaču viljuškara pri utovaru / istovaru robe
  • Vrši dopunu robe na pozicijama za komisioniranje
  • Dužan je da prijavi šefu magacina svako primećeno oštećenje robe
  • Vrši pretovar i manipulaciju tereta
  • Obavezan je da sprovodi i pridržava se propisanih mera zaštite na radu
  • Dužan je da prijavi šefu magacina/ili rukovodiocu logistike svaku promenu ispravnosti sredstava
  • Podvrgava se redovnom sistematskom pregledu, a vanredno po potrebi
  • Vrši komisioniranje robe po nalogu, razvrstava artikle po transportnim pakovanjima i pakuje robu za kupce (prema zadatim normativima)
  • prijavljuje svako neslaganje robe u magacinu
  • robom rukuje pažljivo da ne bi došlo do oštećenja iste, poštuje instrukcije po odredjenoj proceduri pakovanja robe, označava kutije i pakuje robu po nalozima, proverava da li spakovanu robu prati račun, otpremnica,
  • Pakuje robu u rol kaveze
  • u obavezi je da se strogo pridržava pravila bezbednosti na radu i protivpožarne zaštite,
  • održava higijenu u magacinu kako unutar tako i spolja
  • utvrdjene poslove obavlja u skladu sa pravilnicima i drugim opštim aktima poslodavca
  • Poštuje i sprovodi sve propisane procedure odnosno interna dokumenta
  • Ostali poslovi delegirani od strane neposrednog rukovodioca

Za svoj rad odgovara:

  • Šefu magacina

Uslovi rada:

  • Rad u magacinu i hladnim komorama
  • Posebne odgovornosti:Odgovoran je za robu kojom manipuliše (za kvalitet i kvantitet robe)
  • Odgovoran je za sva oštećenja robe koja nastanu u magacinu tokom manipulacije robom
  • Odgovoran je za pravilan smeštaj robe u magacinu
  • Odgovoran je za kvalitet i kvantitet robe kojom manipuliše
  • za posedovanje uredne sanitarne knjižice, u svakom momentu za poverena mu sredstva rada

Kandidati su nam potrebni na period od mesec dana sa mogućnošću produžetka.Cena radnog sata 320 RSD NETO, a rad u prvoj smeni ponedeljak-petak od 06h-14h. kontakt broj:

064/6598-818

060/ 3585-001

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Osoba za rad u magacinu (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola