OPIS POSLA

  • Podnosi jedinstvene prijave/promene/odjave na obavezno socijalno osiguranje za sve zaposlene kod Poslodavca, putem Portala centralnog registra obaveznog socijalnog osiguranja za obveznike plaćanja doprinosa i odgovara za ispravnost unetih podataka prilikom obavljanja navedenih poslova,
  • Prati rokove, vezane za prijavu/promenu/odjavu na obavezno socijalno osiguranje zaposlenih,
  • Vodi svu predviđenu dokumentaciju i evedencije iz oblasti radnih odnosa i odgovara za njihovu potpunu i istinitu sadržinu,
  • Priprema dokumentaciju koja se odnosi na kadrovski kapacitet za potrebe javnih nabavki,
  • Priprema dokumentaciju i pribavlja overu zdravstvenih knjižica za sve zaposlene i po potrebi članove njihovog porodičnog domaćinstva,
  • Priprema i izrađuje predloge opštih akata Poslodavca,
  • Priprema i izrađuje predloge odluka za organe upravljanja,
  • Priprema i izrađuje ugovore, rešenja, ovlašćenja i druga pojedinačna akta iz delatnosti Poslodavca,
  • Priprema zaključke, izveštaje i službene dopise,
  • Izrađuje ugovore iz delatnosti Poslodavca i vrši kontrolu dostavljenih predloga ugovora pre potpisivanja direktora Društva,
  • Izrađuje ugovore o radu, rešenja, sporazume i ostalu dokumentaciju iz oblasti kadrovskih poslova,

Kandidat treba da ispunjava uslove

  • isključivo pravna ili ekonomska struka
  • poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • dobro znanje rada na računaru kao i poznavanje tržišta

Svi zainteresovani kandidati svoj CV mogu poslati, ili doneti lično, u prostorije Omladinske Zadruge Danivizard:

O.Z. Danivizard

Hala Pionir (u zgradi Hala Aleksandar Nikolić-Ledena dvorana)

ul. Čarli Čaplina 39

U periodu od 09 do 17h

ili kontaktirati sledeći broj telefona:

065/6890171

011/3292676

061/2974233

065/4590337

www.omladinskazadrugadanivizard.co.rs

Očekujemo Vaše prijave.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Referent pravnih i kadrovskih poslova   1

Kategorije
  • Pravni poslovi
  • HR – Ljudski resursi
Obrazovanje
  • Srednja škola