Opis posla:
  • U dogovoru sa neposrednim rukovodiocem kreira plan nabavke
  • Učestvuje u pripremi upita za ponudu
  • Učestvuje u obradi ponuda
  • Vrši izbor najpovoljnijeg dobavljača
  • Vrši pregovaranje o komercijalnim uslovima saradnje i priprema ugovore
  • Vrši poručivanje roba/usluga , izrađuje porudžbenice i vodi evidenciju o porudžbenicama
  • Vrši kontrolu zaliha u magacinima i organizuje transport

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme (ekonomskog, pravnog, tehnološkog usmerenja)
  • Najmanje godinu dana radnog iskustva na istim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)

Svi zainteresovani kandidati svoj CV mogu poslati, ili doneti lično, u prostorije Omladinske Zadruge Danivizard:

O.Z. Danivizard
Hala Pionir (Ledena dvorana)
ul.Čarli Čaplina 39
U periodu od 09-15h

ili kontaktirati sledeći broj telefona:
065/6890-171, 011/3292676

www.omladinskazadrugadanivizard.co.rs

www.ozdanivizard.co.rs

Očekujemo Vaše prijave

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Menadžer javnih nabavki   1

Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
  • Pravni poslovi
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet
Status posla
  • Puno radno vreme