Opis posla:

  • Vrši rutinske analize pod nadzorom menadžera ili stručnog saradnika laboratorije.
  • Priprema potreban pribor za analizu uzoraka.
  • Uzorkuje ulazni materijal za potrebu kontrole.
  • Priprema potreban pribor za uzorkovanje.
  • Prima zahtev za uzorkovanje i/ili analizu ulaznih materijala, međuproizvoda, poluproizvoda i gotovog proizvoda uz proveru prateće dokumentacije.
  • Vodi evidenciju o uzorcima.
  • Odvaja uzorke za potrebe kontrole i šalje ih u odgovarajuću laboratoriju (fizičko-hemijska, mikrobiološka, laboratorija za kontrolu stabilnosti).
  • Odvaja referentne uzorke i skladišti ih na propisan način.
  • Vodi računa o tome da uzorci u skladištu budu obeleženi na propisan način.
  • Priprema sve potrebne reagense i rastvore i vodi evidenciju o tome.
  • U Dnevnik rada evidentira dobijene rezultate i podnosi na uvid menadžeru ili stručnom saradniku laboratorije.
  • Učestvuje u održavanju laboratorijskog pribora.
  • Pomaže u održavanju higijene laboratorije.
  • Vodi evidenciju o prijemu i potrošnji potrošnih materijala u laboratoriji i vrši njegovo skladištenje.
  • Pristiglu ispitnu i mernu opremu zavodi u Evidencioni karton i stalnom proverom se stara da za ispitivanja koristi etaloniranu, kalibrisanu i validiranu opremu.
  • Odgovara za kvalitet proizvoda na nivou direktnog izvršenja ispitivanja.
  • Predlaže nabavku potrošnih materijala.
  • Obavlja i druge poslove po nalogu menadžera laboratorije.

Uslovi:

  • IV stepen stučne spreme – Farmaceutski/hemijski tehničar
  • Poznavanje GMP smernica
  • Znanje rada na računaru - MS Office
  • Zarada: 35.000,00 dinara

Mesto rada: Obrenovac, prevoz je organizovan do fabrike (autobus kreće sa Novog Beograda)

Prijavite se za posao TEHNIČAR U FIZIČKO-HEMIJSKOJ LABORATORIJI na brojeve telefona:

011/3650-157

011/3443-381

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Tehničar u fizičko-hemijskoj laboratoriji   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
  • Poslovi u proizvodnji
  • Medicina i zdravstvo
  • Farmacija
Obrazovanje
  • Fakultet