Opis posla:

  • Prati rokove, vezane za prijavu/promenu/odjavu na obavezno socijalno osiguranje zaposlenih,
  • Vodi svu predviđenu dokumentaciju i evedencije iz oblasti radnih odnosa i odgovara za njihovu potpunu i istinitu sadržinu,
  • Prati zakonske i podzakonske propise, obaveštava Sektore i Službe o njihovim izmenama i brine se za njihovo sprovođenje,
  • Stručno pomaže i upućuje zaposlene u prava, obaveze i odgovornosti utvrđene propisima iz oblasti radnih odnosa.

Uslovi posla:

  • Radno vreme od 08:00 - 17:00(pon-pet) i 08:00 - 12:00(subota)
  • Poželjno iskustvo u knjigovodstvu
  • Lokacija rada: Karaburma
  • Plata: 50.000 rsd

Prijavite se za poziciju REFERENT SOCIJALNOG OSIGURANJA na brojeve telefona omladinske zadruge:

Tel.: 011/3650-157

Tel.: 011/3650-158

mob. tel.: 063/266-307

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42

11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas. sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom za REFERENT SOCIJALNOG OSIGURANJA

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Referent socijalnog osiguranja   1

Kategorije
  • Pravni poslovi
  • Osiguranje
Obrazovanje
  • Srednja škola