Uslovi:

  • Aktivan vozač.
  • Rad u kadrovskoj službi na pripremi rešenja o pravima i obavezama zaposlenih i ugovora o radu.
  • Rad na računaru, komunikativnost;
  • Rad na duži vremenski period;
  • Puno radno vreme
  • Poželjno radno iskustvo

Opis posla:

  • Priprema predloga odluka, rešenja, upustava i drugih opštih akata;
  • Priprema aneks ugovora.
  • Priprema odluke o službenim putovanjima, donacijama i drugo;
  • Koordinira aktivnosti vezane za imovinskopravne odnose;
  • Obavlja poslove zastupanja, po ovlašćenju;
  • Daje predloge i mišljenja po predmetima iz pravne oblasti;
  • Rešava složene predmete iz pravne oblasti.

Prijavite se za poziciju PRAVNIKA na brojeve telefona omladinske zadruge:

011/630-65-80

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu profesionalnu biografiju (CV) na poslovi@ozbulevar.rs.

poslovnica 1

Savski Venac-Beograd

Knjeginje Zorke 5

-studentski servis -

Studentska zadruga

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas sub

8-12 čas

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu

www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar.

Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Pravnik u kadrovskoj službi   1

Kategorije
  • Pravni poslovi
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola