Opis poslova:

  • Postupa po pravilima poslovnog ponašanja, odevanja i nošenja uniforme prilikom obavljanja posla
  • Odgovara za propuste u radu koji se odnose na izvršenje usluga
  • Vrši kontrolu ručnog prtljaga i kupona za ukrcavanje putnika u vazduhoplov na punktovima kontrole pristupa restriktivnoj zoni aerodroma i daje prvenstvo pristupa putnicima u zavisnosti od statusa klase putovanja i kategorije putnika
  • Vrši prihvat i otpremu putnika
  • Vrši prihvat i otpremu putnika posebnih kategorija
  • Vrši opslugu putnika i prtljaga u Terminalu Generalne avijacije
  • Priprema liste putnika u odlasku i vrši manuelnu kontrolu ukrcavanja putnikaPriprema i dostavlja dokumenta za let članovima posade

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme svih struka
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru

Prijavite se za posao AGENT PUTNIČKOG SERVISA na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 3650-157

tel: +381 (11) 3650-158

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42

11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom za koji posao aplicirate.

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Agent putničkog servisa   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola