Opis posla:

  • Upload podataka na portal RFZO (poznavanje excel tabele)
  • Skeniranje dokumentacije (Ugovori, fakture..)
  • Arhiviranje dokumentacije
  • Zaprimanje, zavođenje i razvrstavanje pošte i Ugovora
  • Slanje pošte
  • Poreska uprava, PIO, banka odlazak - predaja dokumentacije
  • Spremanje i pakovanje robe za izvoz (servis)
  • Prikupljanje nedostavljenih dokumenata (UFA, IFA, KO)
  • GDPR (ažuriranje podataka, skeniranje dokumentacije)

Mesto rada:

  • Beograd

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Rad na računarau, Microsoft Office
  • Vozačka dozvola B kategorija (poželjno)

Prijavite se za posao ADMINISTRATIVNI RADNIK na brojeve telefona:

011/344-33-81

060/6000-290

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu profesionalnu biografiju (CV) na

poslovi@ozbulevar.rs.

poslovnica 2

Savski Venac-Beograd

Birčaninova 42

-studentski servis -

Studentska zadruga

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu

www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Administrativni radnik   1

Kategorije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola