Mesto rada: Srbija - Inđija

RADNO MESTO: OPERATER u proizvodnji

Opis posla:

  • Priprema sastojke koji ulaze u sastav proizvoda;
  • Prati proces mešanja u mikseru;
  • Doprema minerale (premikse) od silosa do multifilera;
  • Prati postupak doziranja (punjenja) sadržaja u konzerve i zatvaranje konzervi;
  • Raspakuje ambalažni materijal i priprema za punjenje;
  • Radi na održavanju mašina i njihovom čišćenju;
  • Održava svoje radno okruženje urednim i čistim;
  • Vrši uklanjanje, pravilno sortiranje i odlaganje ambalažnog otpada.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema (IV/III SSS), bez ograničenja na vrstu;
  • Timski rad;
  • Smenski rad;
  • Izražena fleksibilnost, sposobnost rada pod pritiskom i obavljanja više poslova paralelno;
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika;
  • Posebni uslovi za zaposlene koji menjaju mesta boravka:
  • Obezbeđen smeštaj
  • Prevoz do posla

Prijavu uradite klikom na link našeg sajta i očekujte poziv u kratkom roku:

www.novotekmanpower.rs

(izaberite oblast RAZNO-OPERATER U PROIZVODNJI) ili se informišite pozivom na navedene kontakte:

+381600243074 Ivana Tanasković - informacije

+381648638635 Zorica Stefanović – posrednik u zapošljavanju

+381643434030 Katarina Simić - posrednik u zapošljavanju

+381648629214 Sanja Ivanović - posrednik u zapošljavanju

+381648629205 Bojan Tanasković – direktor

itanaskovic@novotekmanpower.rs

SREĆNO!!!

Gradovi
Inđija

Pozicije posla

Operater u proizvodnji   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola