Opis posla:

  • Raditi kao zidar u Nizozemskoj malo je drugačije nego u Hrvatskoj. Zato započinjete s višednevnim tečajem na engleskom jeziku u našoj Obrtničkoj školi. Ovdje zajedno s drugim (međunarodnim) zidarima učite istančanosti ovog zanata od iskusnog učitelja. Ovaj trening traje oko 2 tjedna, ovisno o vašem vlastitom razvoju i kvalitetama.
  • Nakon treninga se selite iz privremenog u stalni smještaj. To može biti stan ili bungalov. Postoji mogućnost zajedničkog smještaja u jednoj kući zajedno s kvalificiranim radnicima vlastite nacionalnosti gdje bi imali svoju spavaću sobu.
  • Pored smještaja, organiziramo prijevoz do vašeg radnog mjesta i brinemo se da dobijete dobar i kvalitetan alat i opremu kako bi vaš rad bio što ugodniji.

Uvjeti:

  • Sporazumijevanje na engleskom jeziku (razina B1)
  • Posjedujete vozačku dozvolu B kategorije
  • Sposobni ste za samostalni rad kao i za rad u timu
  • Iskustvo kao zidar
  • Potrebno se prilagoditi drugačijem stilu zidanja, THE DUTCH STYLE
  • Upoznati ste sa dimenzijama i razlicitim nacinima slaganja opeke
  • Znate raditi s različitim materijalima i alatima
  • Fizički ste sposobni ostvariti svakodnevnu normu

Nudimo:

  • €450 Neto plaća
  • 40 sati tjedno
  • Uvjeti rada određeni kolektivnim ugovorom
  • Stanovanje je uključeno u plaću (plaća poslodavac)
  • Obavezno zdravstveno osiguranje od 24 eura tjedno se odbija od plaće
  • Broj dana odmora 25, od kojih se 5 isplaćuje
  • Naknada za prekovremeni rad
  • Mirovina

Molimo sve zainteresirane da svoj CV na Engleskom jeziku pošalju na:

masa.tilinek@myfides.eu

sa naznakom “Zidari-Nizozemska“. Za više informacija kontakt telefon:

 +385913838326

Gradovi
Holandija - Svi gradovi

Pozicije posla

Zidari - Nizozemska   10

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola