Opis posla:

  • Obavlja poslove planiranja menija, nadgleda i priprema hranu , prati servisiranje i dekoraciju finalnih proizvoda do plasiranja u restoran;
  • Vrši trebovanje svih namirnica potrebnih za kuhinju i kontroliše celokupan rad kuhinje;
  • Priprema jela po normativima;
  • Radi i prati obuku novozaposlenih;
  • Sprovodi i kontroliše higijenu kuhinje i zaposlenih;
  • Kontroliše namirnice: skladištenje, rokove trajanja, ispravnost, kvalitet i kvantitet;
  • Odgovara za materijalno stanje robe i namirnica u kuhinji;
  • Predlaže šefu kuhinje nova jela za ponudu;
  • Prati i usavršava tokove pripreme hrane;
  • Sastavlja nedeljni izveštaj o svom radu za šefa kuhinje;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Šefa kuhinje

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 4 godine iz oblasti kulinarstva
  • Rad na personalnom računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • 4 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Poslodavac nudi

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Rad u dve smene
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima

Gradovi
Kopaonik

Zamenik/zamenica glavnog kuvara (Executive sous chef) (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prehrambena tehnologija
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola