VIŠE IZVRŠILACA

Sektor: Sektor domaćinstva i recepcije

Odeljenje: Domaćinstvo

Smene za posao: Rad u dve smene

Opis posla:

  • Obavlja poslove servisiranja apartmana (soba);
  • Održava zajednicke prostorije i postavlja znak za klizav pod (hodnik, stepeniste, ulaz i drugo);
  • Duži kompletan inventar apartmana (sobe) na delu u kom radi;
  • Zadužuje gosta prilikom dolaska i razdužuje ga pri odlasku sa inventarom u apartmanu (sobi);
  • Održava higijenu svih javnih površina na zavidnom nivou;
  • Predaje izveštaje o sredjenim sobama na kraju smene pretpostavljenom;
  • Preko Službe za održavanje objekta, postrojenja i mreže visokog napona održava tehničku ispravnost apartmana (sobe);
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Menadzera domaćinstva i Supervizora.

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine bilo kojeg smera;
  • Rad na personalnom računaru;
  • Znanje engleskog jezika;
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Poslodavac nudi:

  • Mogućnost zaposlenja za stalno;
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada;
  • Mogućnost učenja i napredovanja;
  • Rad u dve smene;
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima.

Gradovi
Kopaonik

Pozicije posla

Sobar / Sobarica (Housekeeping attendant) (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola
Smene
  • I i II smena