Opis posla:

  • Organizuje proces rada u sektoru, koordinira rad i poslovanje istog sa drugim organizacionim delovima službe;
  • Organizuje nabavku prema planskim dnevnim, nedeljnim i mesečnim potrebama;
  • Prati kretanje cena na tržištu i nabavku vrši po najpovoljnijim cenama;
  • Odgovoran je za rad, disciplinu i poslovanje sektora nabavke, kao i primenu pozitivnih propisa i normativnih akata iz oblasti poslovanja sektora;
  • Odgovoran je za blagovremenu nabavku higijensko-sanitarno ispravnih namirnica
  • Odgovoran je za materijalno i finansijsko stanje u magacinu, kao i urednost prostora gde se drže namirnice;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Direktora.

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa

  • Studije prvog ili drugog stepena društveno-humanističkih nauka i drugih vrsta
  • Obavezno poznavanje programa Materials Control.
  • Rad na personalnom računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • Obavezno iskusto u obavljanju istih ili sličnih poslova

Poslodavac nudi

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja,usavršavanja i napredovanja
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima

Gradovi
Kopaonik

Pozicije posla

Menadžer sektora nabavke (Purchasing manager) (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola