Opis posla:

  • Radi fitnes i relaksacionu masažu sa eteričnim uljima;
  • Po potrebi radi i sportsku masažu posle treninga ili utakmica;
  • Radi terapijsku masažu posle sportskih povreda uz odgovarajuću dijagnozu nadležnog lekara;
  • Vrši rezervaciju termina i kontroliše knjige narudžbe klijenta;
  • Odgovornost za sprovođenje svih usluga po standardima i protokolima centra;
  • Odgovoran je za sredjenost masažnih soba;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Menadžera za sport i rekreaciju.

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  • Srednja ili visa stručna sprema (IV ili VI stepen) – Medicinska škola- smer fizioterapeut
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje jednog svetskog jezila
  • 2 godine radnog iskustva

Poslodavac nudi:

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Rad u dve smene
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima

Gradovi
Kopaonik

Pozicije posla

Maser (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Medicina i zdravstvo
  • Briga o lepoti
Obrazovanje
  • Srednja škola