Opis posla:

  • Obavlja poslove pripremanja jela koja se hladna spremaju i hladna poslužuju na bife stolu;
  • Vodi računa oko pravilnog čuvanja pripremljenih jela dok se ne postave na bife sto;
  • Vodi računa o ispravnosti i roku trajanja namirnica;
  • Zadužen je za korišćenje sredstava higijenske zaštite;
  • Odgovoran je za implementaciju i sprovođenje HACCP standarda i ažurnog vođenja evidencija u svom delu posla koje mu odredi Šef kuhinje ili Zamenik šefa kuhinje i i predaje ih na na potpis Šefu ili Zameniku šefa kuhinje;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Šefa kuhinje ili zamenika Šefa kuhinje kome pripada;

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa

  • Srednja ili viša stručna sprema (IV-VI stepen) - smer hotelijerstva ili ugostiteljstva;
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje jednog svetskog jezika
  • 3 godine radnog iskustva

Poslodavac nudi

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Rad u dve smene
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima

Gradovi
Kopaonik

Pozicije posla

Kuvar hladne kuhinje (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prehrambena tehnologija
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola