Opis posla:

  • Pružanje usluga klijentima ulepšavanja i negovanja kože lica;
  • Pružanje saveta na osnovu tipa kože osobe;
  • Praćenje promena na koži pacijenta prilikom terapije;
  • Na temelju prepoznavanja potreba klijenata, planiranje kozmetičke nege prilagođene svakom klijentu;
  • Poznavanje sastava različitih kozmetičkih preparata kako bi se mogli adekvatno primjenjivati;
  • Praćenje novih trendova i pojave novih preparata za negu kože;
  • Održavanje higijene sredstava za negu;
  • Promocija i prodaja proizvoda i usluga;
  • Zajednički rad sa menadžerom radi unapređenja standarda usluge i prodaje;
  • Rad na Recepciji po potrebi;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Menadžera

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine stručne medicinske i druge vrste
  • Poznavanje osnova dermatologije
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Poslodavac nudi:

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Rad u dve smene
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima

Gradovi
Kopaonik

Pozicije posla

Kozmetičar (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Medicina i zdravstvo
  • Briga o lepoti
Obrazovanje
  • Srednja škola