Sektor hrane i pića

Opis posla:

  • Barski konobar odgovoran je za pripremanje i prodaju pića i hrane stanice koja mu je dodeljena u spa baru ili restoranu.
  • Odgovoran je za pripremanje i prodaju pića i hrane u dodeljenom Outletu
  • Odgovoran je za praćenje i pridržavanje svih standarda F&B delova i kompanije.
  • Pomaže u održavanju područja šankova i ostave u skladu sa pravilima i propisima, uključujući i sledeći smernice koje se odnose na ispravnu upotrebu i održavanje sve opreme u baru.
  • Nastoji uvek prodavati kvalitetnije premium i super premium proizvode, i poželjno je da preporuči i predloži pića kada gosti zatraže pomoć u njihovom odabiru.
  • Učinkovito blagovremeno informiše dežurnog ili neposrednog supervizora za bilo koji problem, izazove, žalbe ili poteškoće u pružanju usluga.
  • Obavlja druge srodne dužnosti prema zadatku ili po potrebama. Propuštanje određenih dužnosti ne sprečava nadzornika da dodeljuje dužnosti koje su logično povezane sa položajem.
  • Mora biti upoznat sa Politikom sigurnosti i zaštite na radu, te provoditi politike i postupke primerene njegovom položaju.
  • Uključen je u mesečni plan Bonusa za F&B tim Gorski, koji se odnosi na “Top seller” radnike F&B odeljenja

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine iz oblasti ugostiteljstva, turizma i druge vrste
  • Rad na personalnom računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Poslodavac nudi

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Rad u dve smene
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima

Gradovi
Kopaonik

Pozicije posla

Konobar u SPA baru (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola