Opis posla:

  • Pruža profesionalnu, efikasnu i fleskibilnu uslugu na ljubazan način;
  • Prima rezervacije, dočekuje i pozdravlja goste;
  • Odvodi goste za sto, brine o slobodnim mestima i rezervacijama;
  • Upravlja upitima gostiju na učtiv i efikasan način;
  • Odgovara na komentare i pritužbe gostiju;
  • Obezbedjue da se gostima sve vreme ponudi najviši nivo pesonalizovane usluge;
  • Prijavljuje pritužbe gostiju ili probleme ukoliko ne može da se nađe momentalno rešenje i gostima obezbede odgovori ;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Menadzera

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine iz oblasti ugostiteljstva, turzima i druge vrste
  • Rad na personalnom računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • Poželjno radno iskustvo

Poslodavac nudi:

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Rad u dve smene
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima

Gradovi
Kopaonik

Pozicije posla

Hostesa u restoranu (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola