Beograd

Opis posla:

  • priprema, obrada i arhiviranje dokumenatacije - uvoz i izvoz
  • koordinacija transporta uvozno izvoznih poslova, priprema naloga za transport, organizacija i praćenje utovara i istovara vozila
  • priprema dokumentacije za carinjenje, kontakt sa špedicijom
  • poznavanje i priprema svih carinskih postupka – carinjenja robe i carinskog nadzora
  • izrada podnošenje dokumentacije prema inspekcijama – sanitarni, tržišni, fito, veterinaski
  • informisanje kolega iz drugih sektora o prispeću pošiljke
  • informisanje kolega iz drugih sektora o vrsti carinskog postupka, načinu njegove realizacije i potrebnim dokumentima za pokretanje istog
  • prikupljanje informacija i dokumentacije za obavljanje nekog od carinskih postupaka
  • odgovornost za dobar protok informacija u internoj i eksternoj komunikaciji
  • poštovanje internih procesa
  • praćenje i kontrola garancija u postupku uvoza, izvoza, tranzita robe
  • izveštavanje na dnevnom, nedeljnom, mesečnom nivou

Uslovi:

  • poželjno 3 godine radnog iskustva
  • IV stepen stručne spreme, poželjno VSS (ekonomski fakultet, saobraćajni, FON)
  • obavezno znanje engleskog jezika
  • prednost znanje ruskog i nemačkog jezika
  • izražene komunikativne i pregovaračke sposobnosti
  • visok nivo poznavanja rada na računaru MS Office
  • vozačka dozvola B kategorije, poželjna

Garantujemo:

  • rad u dinamičnom i savremenom poslovnom okruženju
  • stručno usavršavanje po evropskim standardima
  • mogućnost dobijanja službenog vozila
  • redovna mesečna primanja
  • mogućnost daljeg napredovanja

Prijave mozete slati na adresu: office@miraxagrar.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Referent logistike i administrativnih poslova   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Administracija
  • Ekonomija i menadžment
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola