Beograd

1 izvršilac

Opis posla:

  • Samostalno knjiženje poslovnih promena
  • Robno i finansijsko knjigovodstvo
  • Izrada IOS-a
  • Priprema podataka i sastavljanje mesečnih, kvartalnih i godišnjih finansijskih i statističkih izveštaja u skladu sa važećim propisima
  • Praćenje i usklađivanje salda-konta kupaca i dobavljača
  • Platni promet, knjiženje dinarskih i deviznih izvoda
  • Unos dugotrajne materijalne imovine, obračun amortizacije
  • Izrada završnih godišnjih izveštaja za poreske potrebe, račun dobiti i gubitka, bilansa i sl.
  • Izrada završnih godišnjih izveštaja za potrebe statistike i javne objave
  • Praćenje zakonskih propisa i promena vezanih za knjigovodstvo, poreske propise, radno i trgovinsko zakonodavstvo
  • Obračun PDV-a
  • Samostalno knjiženje ulaznih, izlaznih dinarskih i deviznih faktura
  • Vršenje kontrole ispravnosti dokumentacije

Uslovi:

  • Završen ekonomski fakultet
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva
  • Odgovornost, tačnost i preciznost u radu
  • Želja za usavršavanjem i napredovanjem

Nudimo:

  • Dobre uslove rada sa timom profesionalaca, stalno zaposlenje i redovnu zaradu

Poslati CV na e-mail:

office@miraxagrar.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Knjigovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Fakultet