Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Obavlja poslove prijema, otpreme i zavođenja pošte i vodi delovodnik,
  • Izdaje profakture i fakture i vodi evidenciju o njima,
  • Zavodi fakture i priprema plaćanje istih po nalogu rukovodioca,
  • Vodi evidenciju o radnom vremenu svih zaposlenih,
  • Priprema poslovnu dokumentaciju za predaju knigovodstvu,
  • Administrativna podrška u svim poslovnim aktivnostima,
  • Prima stranke i telefonske pozive,
  • Vrši nabavku kancelarijskog materijala po specifikaciji,
  • Unosi pripremljene podatke u sistem, vrši kontrolu unetih podataka i vrši sortiranje i slaganje podataka,
  • Obavlja poslove korespodencije, Komunikacija sa poslovnim partnerima u zemlji i inostranstvu,
  • Arhivira dokumentaciju i odgovara za pravilno čuvanje iste,
  • Obavlja i druge poslove po nalogu direktora ili neposrednog rukovodioca,
  • Odgovoran je za sve poslove koji su mu stavljeni u delokrug opisom poslova ili po nalogu direktora,
  • Praćenje i primena zakonske regulative u domenu delokruga svog rada.

Uslovi rada:

  • Završena viša škola ili ekonomski fakultet,
  • Odlično poznavanje rada na računaru, posebno MS Office paketa,
  • Obavezno znanje engleskog jezika,poželjno nemačkog i ruskog jezika,
  • Izražene komunikativne sposobnosti,
  • Preciznost i odgovornost u radu.

Nudimo Vam interesantan i stimulativan posao u okruženju koje karakterišu izuzetna dinamičnost i mogućnost za stalno profesionalno usavršavanje i napredovanje.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Administrativni saradnik (m/ž)   1

Kategorije
  • Poljoprivreda i šumarstvo
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola