LOKACIJA POSLA: Beograd - Leštane, Kružni put bb

Opis posla:
  • Organizacija i realizacija prodaje proizvoda i usluga iz asortimana preduzeća
  • Rad sa fiskalnom kasom, računarom i izdavanje računa
  • Uspostavljanje saradnje sa novim, i održavanje dobrih poslovnih odnosa sa postojećim kupcia preduzeća
  • Održavanje higijene-urednosti radnog prostora
  • Aktivno praćenje tržišta i predlaganje mera za unapredjenje posla

Uslovi:
  • Osnovno poznavanje bravarskih poslova i materijala
  • Iskustvo u prodaji i na sličnim poslovima je prednost
  • Odgovornost i posvecenost poslu
  • Spremnost za usavršavanje i ucenje
  • Spremnost za rad u timu
  • Uverenje da nije osudivan

Primljeni kandidati posle probnog rada, imaju mogucnost zasnivanja radnog odnosa na odredjeno - neodredeno vreme.

Kandidati koji se jave, a ne ispunjavaju gore navedene uslove, nece biti kontaktirani!

Molimo Vas da svoju prijavu i biografiju (CV) pošaljete elektronskim putem na

e-mail:  konkursi@metalnomijatovic.com

Gradovi
Beograd

Prodavac u maloprodajnom objektu gvoždjare, čeličnih profila i prateće opreme   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Tehnologija i metalurgija
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Saobraćaj
  • Prodaja i trgovina
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
  • Mašinstvo
  • Građevina i geodezija
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme

Do popune