Opis posla:
  • organizacija i praćenje proizvodnog procesa u bravarskoj radionici
  • priprema proizvodno-montažnih procesa
  • praćenje stepena realizacije ugovorenih projekata
  • kontrola kvaliteta izvedenih radova i proizvoda
  • organizacija skladištenja i otpreme gotovih proizvoda
  • vodenje pretpripreme i pripreme proizvodnih sredstava
  • izrada nacrta, skica i ostalih pratećih dokumanata koji se odnose na nove proizvode, odlivke, delove i podsklopove
  • ucešće u izradi tehnoloških postupaka
  • vodenje probne proizvodnje uz izradu izveštaja o probnim serijama
  • rešavanje tehnoloških problema tokom usvajanja proizvoda

Uslovi:
  • SSS ili VSS u navedenom zanimanju
  • Radno iskustvo od minimum tri godine na na istoj poziciji ili poziciji kalkulanta i referenta tehnicke pripreme
  • Spremnost na rad i drugih poslova u proizvodnji
  • Odgovornost i posvecenost poslu
  • Spremnost za usavršavanje i ucenje
  • Spremnost za rad u timu
  • aktivni vozac B kategorije
  • Uverenje da nije osudivan

Nudimo:
  • Kvalitetnu obuku
  • Redovnu isplatu zarada
  • Stalni posao

Primljeni kandidati posle probnog rada, imaju mogućnost zasnivanja radnog odnosa na odredjeno - neodređeno vreme.

Kandidati koji se jave, a ne ispunjavaju gore navedene uslove, nece biti kontaktirani!

Molimo Vas da svoju prijavu i biografiju (CV) pošaljete elektronskim putem na

e-mail:  konkursi@metalnomijatovic.com

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Poslovođa - šef radionice   1

Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme