Mesto rada: Novi Sad

Opis posla:

  • Postavljanje i održavanje stolova
  • Aktivna i sugestivna prodaja
  • Pravovremeno i jasno komuniciranje porudžbina kuhinji kroz sistem i porudžbina za poneti
  • Komunikacija sa gostima, servis, održavanje higijene lokala i alata za rad, naplata računa po standardima kompanije
  • Praćenje vremena pripreme i serviranja obroka po standardima kompanije, provera konzistencije izgleda i sadržaja jela pre servisa gostima
  • Provera ispravnosti i blagovremena prijava nadređenima svake nepravilosti u radu aparature i alata
  • Vođenje evidencije o potrošnim materijalima i druga zaduženja po opisu posla i ček listama kompanije

Uslovi za kandidate:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Poželjno iskustvo
  • Validna sanitarna knjižica

Nudimo:

  • Rad u profesionalnom i dinamičnom timu
  • Stimulativnu zaradu i bonuse

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Konobar (m/ž)   10

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme