(sa iskustvom za pogonsko knjigovodstvo)

Beograd - Borča

Opis posla:

  • Vođenje knjiga u skladu sa računovodstvenim propisima i politikama
  • Unošenje podataka, obrada podataka, knjiženje izvoda, faktura izlaznih i ulaznih
  • Priprema raznih izveštaja za potrebe menadžmenta mesečnih, kvartalnih i godišnjih
  • Provera ispravnosti ulazne dokumentacije i kontrola ispravnosti knjiženja
  • Arhiviranje dokumentacije
  • Obračun i knjiženje dnevnih izveštaja iz proizvodnje (proizvodnja zamrznutog voća)
  • Obračun plata radnika u proizvodnji, prijava i odjava radnika
  • Prijem sirovina i materijala i usklađivanje sa ulaznom dokumentacijom
  • Praćenje i usklađivanje stanja robe na magacinima
  • Izrada izveštaja o stanju i kretanju robe i materijala
  • Vodi i blagajnu, za koju vodi blagajnički dnevnik i sastavlja blagajničke izveštaje
  • Ostali administrativni poslovi po nalogu rukovodioca

Uslovi koje tražimo su:

  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje Office paketa
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno radno iskustvo u knjigovodstvenom softveru INFOSYS

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Računovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Finansije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola