m/ž

Lokacija posla: Novi Sad

OPIS POSLA:

  • Usluživanje i savetovanje kupaca
  • Prijem robe i izlaganje
  • Rad na blagajni
  • Izdavanje opreme za rentu klijentima
  • Servisiranje biciklističke i skijaške opreme
  • Servisiranje i odrzavanje urednosti opreme za rentu
  • Održavanje urednosti objekta i oko objekta

USLOVI:

  • Obavezno radno iskustvo u maloprodaji
  • Poznavanje rada na blagajni
  • Radno iskustvo u radu sa ručnim alatom
  • Poželjno poznavanje biciklističke mehanike
  • Minimum obrazovanja srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno znanje engleskog jezika

TRAŽENE OSOBINE:

  • Razvijena veština prodaje i dobre komunikacije
  • Ljubaznost, uslužnost
  • Odgovornost
  • Organizovanost
  • Visok stepen samoinicijative i samostalnosti u radu
  • Spremnost na timski rad

NUDIMO VAM:

  • Rad u mladom, pozitivnom i dinamičnom timu
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Stimulativnu zaradu
  • Radno vreme (7 sati) organizovano u dve smene od 08:00h-15:00h i 14:00h-21:00h
  • Slobodan dan nedelja

UKOLIKO ISPUNJAVATE NAVEDENE USLOVE MOLIMO VAS DA CV (BIOGRAFIJU) POŠALJETE ELEKTRONSKI.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Prodavac/Kasir/Serviser u maloprodajnom objektu (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola