Mesto zaposlenja Beograd

1 izvršilac

Potrebni uslovi:

  • Završen VII stepen stručne spreme - diplomirani pravnik
  • Najmanje 3 godine iskustva u pravnoj praksi i položen pravosudni ispit
  • Poznavanje rada na računaru (MS office paket)
  • Profesionalnost, sposobnost za rad, odgovornost, tačnost, pouzdanost, pažljivost
  • Da nije osuđivan, ni krivično gonjen

Opis posla:

  • Prati zakonske i podzakonske propise, obaveštava poslodavca o njihovim izmenama i brine za njihovo sprovođenje
  • Vrši tumačenje propisa iz delatnosti poslodavca
  • Vrši izradu opštih i pojedinačnih akata
  • Izrađuje ugovore i anekse ugovora kao i ostalu dokumentaciju iz oblasti privrednog prava i oblasti rada i radnih odnosa
  • Sačinjava pravna mišljenja i savete
  • Zakazuje sednice skupštine akcionara i sednice odbora direktora, izrađuje predlog dnevnog reda i vodi zapisnike na sednicama
  • Zastupa privredno društvo pred zvaničnim institucijama u slučaju pravnih sporova i izrađuje izveštaje
  • Predlaže mere za unapređenje funkcionisanja i kvaliteta posla
  • Sarađuje sa sektorima i službama u društvu
  • Radi i druge poslove iz svog delokruga po nalogu generalnog direktora

Nudimo:

  • Odlične uslove rada
  • Dobra i redovna primanja uz prijavu od prvog dana
  • Prijava na pun iznos primanja +troškovi prevoza
  • Radna nedelja od ponedeljka do petka (40 sati)
  • Službeni mobilni telefon
  • Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme

Molimo zainteresovane kandidate da svoju biografiju (CV) pošalju elektronskim putem.

Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate za koje procenimo da odgovaraju našim zahtevima

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Diplomirani pravnik (m/ž)   1

Kategorije
  • Pravni poslovi
Obrazovanje
  • Srednja škola