- u oblasti crne metalurgije-

Lokacija posla: Batajnički drum

Kandidati čije prijave će biti uzete u razmatranje treba da poseduju sledeće karakteristike:

Uslovi:

  • III stepen stručne spreme
  • zanimanje: mašinbravar ili električar (prednost)

Opis poslova:

  • Preuzima i analizira radne naloge za proizvodnju
  • Proverava ispravnost i priprema uredjaje i alate na ulaznom delu linije za proizvodnju
  • Zauzima, proverava i podešava parametre tehnološkog toka proizvodnje
  • Odgovara za obezbedjenje kontinuiteta tehnologije proizvodnje na liniji za proizvodnju
  • Vrši pripremu odmotača i učestvuje na postavljanju slitovane trake
  • Priprema krajeve i obavlja zavarivanje slitovane trake
  • Podešava ispunjenost akumulatora trake prema zahtevima tehnologije procesa proizvodnje
  • Preduzima neophodne mere u slučajevima kvarova na ulaznom delu linije
  • Stara se i odgovoran je za tekuće održavanje ispravnosti uredjaja i alata koje koristi u svom radu
  • Održava higijenu pripadajuće opreme

Vaše prijave možete slati na email adresu:

konkurs@jeepcommerce.rs

ili kontakt telefon:

063/652439

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Radnik na liniji za proizvodnju šavnih cevi   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Tehnologija i metalurgija
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola