Uslovi:

  • Završena srednja, viša ili visoka škola, poželjno tehničkog ili mašinskog usmerenja
  • Poznavanje rada na računaru (Office paket).
  • Poželjno poznavanje tehničkog crtanja u programima AutoCAD ili ArchiCAD.
  • Komunikativnost i spremnost na usavršavanje.
  • Visok stepen odgovornosti
  • Spremnost na timski rad
  •  Preduzimljivost

Opis posla:

  • Prezentovaje proizvoda kupcima i konsultovanje u vezi sa materijalima
  • Komunikacija sa proizvođačima (stolarima) i odgovaranje na upite klijenata
  • Izrada krojnih lista i optimizacija upotrebe materijala
  • Prosleđivanje naloga za obradu u proizvodnji
  • Koordinacija sa kolegama iz ostalih sektora
  • Praćenje naloga i pružanje povratnih informacja kupcima
  •  Prodaja i procesi vezani za maloprodaju

Ako želite da postanete deo dinamičnog tima, i kompanije koja se konstantno razvija, pošaljite prijavu na mejl:

mirko@lamex.rs

bogdanovic.tamara994@gmail.com

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Prodavci/operateri u salonu (m/ž)   2

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme