Opis posla:
  • Održavanje Windows servera
  • Instalacija, administracija i održavanje radnih stanica
  • Održavanje računarske mreže
  • Održavanje video nadzora
  • Posreduje između zahteva korisnika i isporučioca poslovnih aplikacija
  • Komunikacija sa eksternim kompanijama

Uslovi za kandidate:

  • Minimum dve godina radnog iskustva na gore navedenim poslovima
  • Dobro poznavanje Windows operativnih sistema i servisa
  • Poznavanje virtualizacije i networking‐a
  • Poznavanje Microsoft SQL baze podataka (administracija i održavanje) je prednost
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Razvijene organizacione sposobnosti, komunikativnost i sklonost ka timskom radu
  • Ažurnost i posvećenost poslu
  • Spremnost na radnu dinamiku i stalno stručno usavršavanje

Uspešnim kandidatima nudimo:

  • redovnu mesečnu zaradu sa tendencijom rasta
  • novčane stimulacije/bonusi
  • mogućnost stalnog zaposlenja I napredovanja
  • mogućnost za dalje usavršavanje
  • rad u prijatnom i profesionalnom okruženju
  • adekvatnu obuku u skladu sa dodeljenim zaduženjima

Gradovi
Beograd
Šimanovci

Pozicije posla

System Administrator   1

Kategorije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola