Mesto zaposlenja: Beograd

Osnovna zaduženja:

  • Nabavka, aktivna komunikacija i vođenje pregovora sa opreme
  • Priprema i praćenje tehničkog i finansijskog dela nabavke u skladu sa zahtevima investitora
  • Obrada upita javnih nabavki i tendera
  • Vođenje evidencije o porudžbinama i praćenje rokova isporuke
  • Aktivno praćenje tržišta, cena opreme i ažuriranje baze podataka dobavljača

Potrebne kvalifikacije:

  • Srednja ili visoka stručna sprema
  • Radno iskustvo u sektoru nabavke i radu sa tenderima minimum 2 godine
  • Potrebno znanje iz oblasti nabavke elektro i telekomunikacione opreme
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Rad u MS Office okruženju
  • Aktivni vozač vozila B kategorije

Interpersonalne sposobnosti:

  • Sposobnost za rad u timu
  • Odlične komunikacione i pregovaračke sposobnosti
  • Proaktivan pristup rešavanju problema

Uslovi koje nudimo:

  • Mogućnost napredovanja u skladu sa ličnim zalaganjem i ambicijama
  • Mogućnost stručnog usavršavanja

Prijave slati do 29.01.2020. godine

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Viši referent nabavke (m/ž)   1

Kategorije
  • Administracija
  • Finansije
Obrazovanje
  • Srednja škola