Osnovna zaduženja:

  • Upravljanje i praćenje izgradnje elektroenergetskih objekata,
  • Iznalaženje najboljih tehničkih rešenja u skladu sa zahtevima investitora,
  • Planiranje budžeta i priprema predračuna radova
  • Kontrolisanje radova na gradilištu
  • Komunikacija sa investitorom i primopredaja gradilišta

Potrebne obrazovne kvalifikacije:

  • Visoka ili viša stručna sprema iz oblasti elektroenergetike
  • Iskustvo u izvođenju radova, poželjno
  • Licenca Inženjerske komore Srbije za projektovanje i izvođenje radova, odgovoarajuća, poželjno,
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Rad u MS Office okruženju

Od kandidata očekujemo:

  • Radno iskustvo par godina na sličnim pozicijama, poželjno,
  • Aktivan vozač vozila B kategorije
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Dobre sposobnosti pregovaranja i prezentovanja
  • Dobra koordinacija i sposobnost rada u timu
  • Snalažljivost i samoinicijativa
  • Pouzdanost i tačnost u ostvarivanju zadatih ciljeva
  • Spremnost za rad i poslovna putovanja u zemlji i inostranstvu

Prijave slati do 01.02.2020 godine

ljudskiresursi@kodar.rs

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor

Gradovi
Svi gradovi

Inženjer-šef gradilišta na izgradnji elektroenergetskih mreža   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet