Lokacija zaposlenja:

SC ZEMUN PARK

ulica Autoput za Novi Sad 126, Zemun

Uslovi:

  • Komunikativna, pouzdana i odgovorna osoba
  • Znanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Obavezno radno iskustvo na istim i sličnim pozicijama od najmanje 2 godine
  • Razvijene veštine prodaje i orijentisanost ka kupcima
  • Usmerenost ka ostvarivanju prodajnih ciljeva
  • Izražena samoinicijativa i proaktivan pristup u radu
  • Razvijene sposobnosti planiranja i organizacije
  • Veštine rukovođenja
  • Veština koordinacije većeg broja poslova
  • Poželjno radno iskustvo u oblasti prodaje obuće

Opis posla:

  • Održavanje najvišeg mogućeg nivoa usluga u svakom trenutku
  • Postizanje utvrđenog prodajnog cilja
  • Poznavanje i sprovođenje potrebnih zakonskih propisa i vođenje dokumentacije
  • Usaglašenost svih aktivnosti sa pravilima kompanije
  • Izrada analiza i izveštaja u skladu sa zahtevima kompanije
  • Izlaganje robe i dekoracije prodavnice u skladu sa pravilima kompanije
  • Organizovanje, nadzor i kontrola poslovanja i zaposlenih u prodajnom objektu
  • Obuka novih zaposlenih
  • Prodaja, pakovanje i naplata robe
  • Vođenje računa o ulaznim i izlaznim dokumentima
  • Ažurnost i tačnost celokupne dokumentacije prodajnog objekta
  • Saradnja sa ostalim službama u kompaniji
  • Ostali zadaci po nalogu nadređenog

Nudimo:

  • Mogućnost rada u mladom i dinamičnom okruženju
  • Prilika za napredovanje i usavršavanje
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Prijave sa CV-om i fotografijom slati elektronskim putem na adresu:

office@veleprodajaobuce.rs

Gradovi
Beograd
Zemun

Pozicije posla

Prodavac u maloprodaji (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola