Potrebno više izvršilaca

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva u magacinskom poslovanju
  • Iskustvo u radu sa velikim brojem artikala
  • Potvrda o neosuđivanosti
  • Vozačka dozvola – B kategorija

Opis posla i ključne odgovornosti:

  • Prijem i skladištenje robe
  • Prevoz robe
  • Kvantitatina i kvalitativna kontrola robe
  • Kontrola naloga i izdavanje robe
  • Markiranje robe u barkod sistemu i uvođenje robe u magacinsku evidenciju
  • Utovar / Istovar robe
  • Uređenje, čišćenje i briga o zatvorenom i otvorenom delu magacinskog prostora
  • Briga o tehničkoj ispravnosti vozila,opreme skladišta, IT opreme, ličnoj opremi
  • Zadaci po nalogu šefa magacina i poslodavca
  • Materijalna odgovornost za stanje robe u magacinu

Nudimo:

  • Mogućnost rada u mladom i dinamičnom okruženju
  • Prilika za napredovanje i usavršavanje
  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Prijave sa CV-om i fotografijom slati elektronskim putem.na adresu:

office@veleprodajaobuce.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Magacioner (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola