Opis posla za raspisanu poziciju:

  • Uslužuje potrošače i prodaje robu u maloprodajnom objektu
  • Vrši prijem robe, kontroliše primljenu robu
  • Postavlja cene i lepi nove cene pri nivelaciji
  • Obaveštava potrošače o akcijama sniženja robe u maloprodajnom objektu, kao i o novoj kolekciji;
  • Radi na kasi, pos terminalima, platnim karticama, čekovima
  • Prisustvuje obukama i treninzima za maloprodaju

Uslovi za raspisanu poziciju

  • Ljubaznost, prijatan i profesionalni pristup kupcu
  • Proaktivnost, energičnost
  • Dobre komunikacijske sposobnosti
  • Spremnost na permanentno usavršavanje u prodaji
  • Timska orijentisanost i kolegijalnost
  • Spremnost za rad u smenama

Ako ste zainteresovani, molimo Vas da pošaljete svoju poslovnu biografiju do 20.05.2021. elektronskim putem

mirjana.zjevremovic@extremeintimo.com

Kontakt telefon:

060/827-5202

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

Napomena: Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Prodavac (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola