Novo Miloševo

Opis posla i zahtevi radnog mesta:

  • Korespondencija sa ino-dobavljačima i ino-kupcima
  • Organizuje poslove prevoza i uvoza-izvoza robe i materijala
  • Koordinira i kontroliše dokumentaciju primljene robe
  • Sarađuje i koordinira sa špediterima, carinskim i drugim upravnim organima
  • Obrada uvozno / izvozne dokumentacije (priprema, kontrola, praćenje, ažuriranje itd.)
  • Praćenje carinskih propisa i svih propisa vezanih za spoljnotrgovinsko poslovanje
  • Vođenje materijalnog knjigovodstva
  • Obavljanje drugih poslova po neposrednom nalogu rukovodioca

Potrebni uslovi:

  • SSS / VSS, ekonomske struke
  • Minimalno 1 godina iskustva na istim poslovima
  • Napredno poznavanje rada na racunaru (Word, Excel, Power Point)
  • Odgovornost, profesionalnost, samoincijativnost
  • Izražena tačnost i preciznost u radu
  • Odlične komunikacijske veštine
  • Vozačka dozvola, B kategorije, posedovanje sopstvenog vozila
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Dinamičan, kreativan i odgovoran posao u kompaniji sa konstantnim rastom učešća na tržištu
  • Mogućnost profesionalnog napredovanja, jer negujemo i istinski podstičemo proaktivan stav svojih zaposlenih
  • Rad u visokom profesionalnom okruženju i moderno uređenom prostoru
  • Dobre finansijske uslove i redovna primanja

Prednost imaju kandidati iz okoline Novog Miloševa

Gradovi
Novi Bečej

Pozicije posla

Referent za uvozno - izvozne poslove   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola