Oglas namenjen i osobama čije je školovanje u toku

Lokacije: Subotica, Novi Sad

Opis posla:

  • Osoba zaposlena kao Kontrolor kvaliteta će biti odgovorna za izvršenje naloga za kontrolu, doradu ili sortiranje komponenti na osnovu radnog uputstva
  • Neki poslovi mogu uključivati i korišćenje mernih alata kao što su pomično kljunasto merilo ili mikrometar
  • Poželjno je iskustvo na poslovima kontrole kvaliteta u automobilskoj industriji, ali nije neophodno

Zahtevi:

  • Minimum SSS
  • Dostupnost
  • Pouzdanost i odgovornost
  • Dobar vid
  • Pedantnost i obraćanje pažnje na detalje
  • Sposobnost rada u stresnim okolnostima

Nudimo:

  • Mogućnost sticanja novih iskustava
  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Rad u mladom timu
  • Rad u automobilskoj industriji
  • Mogućnost napredovanja i sticanja novih znanja

Očekujemo Vaše prijave!

Gradovi
Novi Sad
Subotica

Pozicije posla

Kontrolor kvaliteta (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola