(10 izvršilaca – Beograd)

Opis poslova:

  • Izvođenje elektroinstalaterskih radova kao što su montaža električnih instalacija,  izrada gradilišnih priključaka, montaža razvodnih ormara  i obavljanje raznih elektroinstalaterskih poslova po nalogu vodećeg elektroinstalatera i rukovodilaca na gradilištu

Uslovi:

  • III ili IV stepen elektrotehničkestruke, ili neke druge struke
  • Iskustvo na sličnim poslovima je poželjno ali u obzir dolaze i kandidati bez iskustva koji su spremni da rade i brzo usvajaju nova znanja
  • Preciznost u radu, odgovornost, samoinicijativnost, sposobnost za timski rad i rad u dinamičnom okruženju na gradilištu

Nudimo:

  • Rad u maloj i stabilnoj kompaniji
  • Rad u dinamičnom ali prijatnom i kolegijalnom radnom okruženju
  • Redovna i stimulativna primanja u skladu sa Vašim iskustvom i zalaganjima

Napomena:

  • Rad je uglavnom na gradilištima na teritoriji Beograda ali je, u zavisnosti od ugovorenog posla, moguć terenski rad po unutrašnjosti Srbije. U tom slučaju radnicima su obezbeđeni smeštaj i ishrana.

Očekujemo Vaše prijave!

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Elektromonter - Instalater   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena
Vrline
  • Vredan