Uslovi:

  • Zavrsena srednja skola tehnicke struke-prednost elektrotehnicka skola
  • Poznavanje rada na racunaru
  • Pasivno znanje engleskog jezika
  • Radno iskustvo nije neophodno

Opis poslova:

  • Poslovi održavanja i instalacije
    • alarmnih sistema
    • sistema video nadzora
    • sistema kontrole pristupa
    • drugih sistema tehničke zaštite

Nudimo Vam dobro radno okruzenje, obuku I usavrsavanje za instaliranje bezbednosnih sistema, polaganje za licencu, svakodnevno usavrsavanje I mogucnost napredovanja.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, pošaljite svoj CV elektronskim putem na adresu

hr@inexsg.rs

Zahvaljujemo se svim prijavljenim kandidatima na interesovanju za rad u našem timu. Biće kontaktirani samo oni koji budu izabrani za intervju.

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Tehničar za sisteme tehničke zaštite   1

Kategorije
  • Poslovi zaštite na radu
Obrazovanje
  • Srednja škola