Mesto rada : Beograd

1 izvršilac

Uslovi:

  • Stepen i vrsta stručne spreme: SSS, elektro - tehnički smer,
  • Radno iskustvo: 3 godine radnog iskustva na istim poslovima,
  • Ostali uslovi: vozačka dozvola "B" kategorije,
    • Licencu za vršenje poslova projektovanja i nadzora nad izvođenjem sistema tehničke zaštite,
    • Licencu za vršenje poslova montaže, puštanja u rad, održavanja sistema tehničke zaštite i obuke korisnika-poželjna licenca, ali nije obavezna.

Opis poslova:

  • Vrši ugradnju i instaliranje, video nadzora, protiv-provalnih sistema, protiv-požarnih sistema, i drugih sistema za zaštitu objekata i štićenih prostora, po nalogu neposrednog rukovodioca;
  • Vrši redovnu kontrolu i servisiranje instaliranih tehničkih sredstava i oprema po nalogu neposrednog rukovodioca;
  • Vrši testiranje rada sistema;
  • Preventivno održava radio mreže fizičkog obezbeđenja i transporta novca i vrednosti;
  • Vrši manje opravke radio sredstava i pomoćne opreme;
  • Vrši obuku novih korisnika MS,
  • Učestvuje u prethodnom projektovanju sistema video nadzora i kontrole pristupa;
  • Učestvuje u izboru opreme;
  • Učestvuje u izradi ponude za izvođenje radova;
  • Izvodi radove na objektu obezbeđenja;
  • Prati razvoj tehničkih sredstava;
  • Obavlja druga zaduženja po nalogu neposrednog rukovodioca.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, pošaljite svoj CV elektronskim putem na adresu

hr@inexsg.rs

Zahvaljujemo se svim prijavljenim kandidatima na interesovanju za rad u našem timu. Biće kontaktirani samo oni koji budu izabrani za intervju.

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Tehničar za sisteme tehničke zaštite   1

Kategorije
  • Poslovi zaštite na radu
Obrazovanje
  • Srednja škola