Stepen i vrsta stručne spreme:

  • III bez obzira na smer

Radno iskustvo:

  • 1 godine radnog iskustva na istim poslovima

Ostali uslovi:

  • položen kurs iz protivpožarne zaštite, Saglasnost nadležnog organa u skladu sa zakonom
  • Licencu za vršenje specijalističkih poslova službenika obezbeđenja – sa oružjem

Opis poslova službenika obezbeđenja FTZ i ZOP

  • Obavlja dužnost u skladu sa opštim uputstvima i uputstvima za rad na objektu i nalozima neposrednog rukovodioca
  • Obaveštava odgovorno lice-korisnika usluga i neposrednog rukovodioca o eventualnim štetama u objektima i na prostoru oko istih;
  • Obavlja poslove monitoringa, ukoliko ima ugrađenih tehničkih sredstva zaštite, video nadzora i kontrolu njihove ispravnosti;
  • U stalnom kontaktu je sa Operativnim centrom i po potrebi sa policijom, radi eventualne intervencije i ispomoći;
  • Vodi Knjigu dežurstva;
  • Vrši primopredaju dužnosti, oružja, municije i ostalih MS na osnovu plana obezbeđenja objekata gde vrši fizičko obezbeđenje
  • Obezbeđuje pozicije na objektu, korisnika usluga u cilju protivpožarne prevencije i protivpožarne zaštite objekata i ljudstva;
  • U skladu sa profesionalnom osposobljenošću, obavlja poslove protivpožarne preventive i zaštite;
  • Vodi brigu o ispravnosti vatrogasnih aparata i drugih sredstava za suzbijanje požara
  • Evidentira sve vanredne događaje u knjigu dežurstva i javlja u Operativni Centar;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu svog neposrednog rukovodioca
  • Primenjuje sva ovlašćenja propisana zakonom o Privatnom Obezbeđenju

Nudimo

  • Stalni radni odnos
  • Platu po radnom satu u skladu sa zakonskim minimum uz mogućnost povećanja shodno radnom učinku
  • Mogućnost plaćanog smeštaja sa hranom od strane poslodavca bez obzira iz kog grada dolazite
  • Dinamično i motivišuće radno okruženje
  • Kontinuirano profesionalno učenje i usavršavanje
  • Mogućnost napredovanja

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, pošaljite svoj CV elektronskim putem.na adresu

hr@inexsg.rs

Zahvaljujemo se svim prijavljenim kandidatima na interesovanju za rad u našem timu. Biće kontaktirani samo oni koji budu izabrani za intervju.

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Bor

Pozicije posla

Službenici fizičkog obezbeđenja   1

Kategorije
  • Poslovi obezbeđenja
Obrazovanje
  • Srednja škola