1 izvršilac

Mesto rada: Beograd

Uslovi:

  • Stepen i vrsta stručne spreme: VSS / VŠS / bez obzira na smer;
  • Radno iskustvo: 1 godina radnog iskustva na istim poslovima;
  • Ostali uslovi: vozačka dozvola "B" kategorije;
  • Prednost će imati kandidati koji poseduju jednu od navedenih licenci
    • Licencu za procenu rizika u zaštiti lica, imovine i poslovanja;
    • Licencu za vršenje specijalističkih poslova službenika obezbeđenja – sa oružjem;

Profil kandidata:

  • Samostalnost u radu;
  • Izražene sposobnosti komunikacije;
  • Efikasno planiranje i organizacija rada;
  • Dobre pregovaračke sposobnosti;
  • Motivisanost, predanost i lojanost;
  • Savesnost u obvljanju poslova i usmerenost na rezultate;
  • Posvećenost i sklonost ka timskom radu;
  • Sposobnost za rad u stresnim situacijama

Opis poslova Rukovodioca službe za monitoring i mobilno obezbeđenje:

  • Organizuje, rukovodi i kontroliše rad službe za monitoring (operativni centar) i mobilno obezbeđenje (interventno-patrolni tim);
  • Učestvuje u selekciji i prijemu radnika službe;
  • Vrši proveru obučenosti i osposobljenosti radnika službe;
  • Predlaže odgovarajuće disciplinske i stimulativne mere za zaposlene u svojoj službi;
  • Vrši uvid i daje predloge za nabavku materijalnih sredstava za potrebe službe;
  • Stara se, da se materijalna sredstva pravilno koriste, čuvaju i održavaju;
  • Informiše neposrednog rukovodioca službe bezbednosnih usluga o radu službe i traži saglasnost za preuzimanje mera i postupaka u cilju povećanja efikasnosti rada;
  • Učestvuje u prodaji usluga monitoringa i mobilnog obezbeđenja u cilju unapređenja službe i profita Privrednog društva;
  • Vrši obuku namenjenu klijentima, uz davanje instrukcija o upotrebi;
  • Prati realizaciju zaključenih ugovora i aktivno učestuje u širenju mreže postojećih korisnika usluga;
  • Kompletira bazu podataka o zaključenim ugovorima iz oblasti alarm monitoringa, patrola i intervencija uz kontinuiorano Praćenje realizacije ugovorenih obaveza;
  • Prati zakonsku regulativu i primenjuje sva ovlašćenja propisana Zakonom o Privatnom Obezbeđenju
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca

Nudimo:

  • Rad u uspešnoj, rastućoj kompaniji uz mogućnosti napredovanja
  • Rad u profesionalnom i timski orijentisanom okruženju
  • Redovnu isplatu zarada i stimulacija
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa ostvarenim rezultatima

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, pošaljite svoj CV elektronskim putem na adresu:

 hr@inexsg.rs

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Rukovodilac službe za monitoring i mobilno obezbeđenje   1

Kategorije
  • Poslovi obezbeđenja
Obrazovanje
  • Viša škola