Opis posla:

  • Prati oglašavanje tendera, i sastavlja izveštaje na dnevnom nivou
  • Pribavlja tendersku dokumentaciju, pravi plan akcije za dalju komunikaciju
  • Prikuplja potrebnu dokumentaciju (potvrde, izvode, overe, itd.) za učestvovanje na tenderu
  • Po nalogu rukovodioca službe uspostavlja saradnju sa drugim privrednim društvima zainteresovanim za korišćenje usluga privrednog društva
  • Po nalogu rukovodioca službe pravi ponude za usluge privrednog društva
  • Po nalogu rukovodioca službe izrađuje kalkulaciju isplativosti pružanja usluga kroz utvrđivanje cena usluga
  • Po nalogu rukovodioca službe vrši obilazak klijenata, dogovara se o radu i unapređenju uslova rada;
  • Obavlja i druge poslove koje mu poveri rukovodilac službe

Uslovi:

  • VII/VI stepen stručne spreme, ekonomskog pravnog ili tehničkog usmerenja
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istim poslovima
  • Napredno poznavanje rada na računaru (Internet, MS Office)
  • Znanje engleskog jezika,
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač.

Profil kandidata:

  • Odgovorna, dinamična, proaktivna osoba
  • Visok nivo odgovornosti prema poslu i aktivan pristup dužnostima
  • Razvijene prezentacijske, pregovaračke i organizacione veštine
  • Inicijativa u radu
  • Snažan fokus na rezultate

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, pošaljite svoj CV elektronskim putem.

Zahvaljujemo se svim prijavljenim kandidatima na interesovanju za rad u našem timu.Biće kontaktirani samo oni koji budu izabrani za intervju.

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije u smislu Zakobna o zaštiti podatka ličnosti.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Referent službe prodaje i marketinga (m/ž)   1

Kategorije
  • Pravni poslovi
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet