Uslovi za kandidate:

  • VSS/VŠS stepen stručne spreme, bez obzira na smer;
  • dobro poznavanje engleskog jezika (konverzacija i pisanje)
  • dobro poznavanje Microsoft paketa
  • obavezno iskustvo u administrativnim poslovima

Traženi profil kandidata:

  • ozbiljna, ambiciozna, komunikativna i vredna osoba;
  • osoba koja ume dobro da se organizuje i obavlja više stvari istovremeno;
  • spremnost na rad u dinamičnom okruženju;
  • spremnost na rad pod pritiskom;

Opis poslova:

  • vrši funkciju asistenta direktora
  • vodi dnevne obaveze i poslovnu korespondenciju direktora
  • vodi, čuva, stara se i odgovara za poslovnu dokumentaciju privrednog društva iz svoje nadležnosti
  • prima i otprema poštu
  • prevodi, arhivira i administrira poslovnu dokumentaciju
  • organizuje poslovna putovanja (zakazivanje letova, hotela, sastanaka)
  • organizuje poslovne sastanke i priprema materijal za sastanke
  • vrši koordinaciju interne i eksterne korespondencije sa partnerima u zemlji i inostranstvu

Nudimo:

  • Rad u uspešnoj, rastućoj kompaniji uz mogućnosti napredovanja
  • Rad u profesionalnom i timski orijentisanom okruženju
  • Redovnu isplatu zarada

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove, pošaljite svoj cv elektronskim putem na e mail adresu hr@inexsg.rs

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Poslovni sekretar/lični asistent   1

Kategorije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola