Opis posla

Tražimo ambicioznog, odgovornog, posvećenog prodavca koji bi se priključio našem timu! Bit ćete zaduženi za primjenu komercijalnih strategija s glavnim ciljem povećavanja rasta prodaje INES SERVIS GROUP usluga.

Budući da će vaša uloga biti presudna za naš uspjeh i rast, očekujemo da imate prodano orjentisani način razmišljanja i poslužite kao primjer svim članovima vašeg tima.

U TIM SU DOBRODOŠLE OSOBE SA DOBRIM RASPOLOŽENJE. POZITIVNA RADNA ATMOSFERA NAM JE NAJVAŽNIJA.

Dužnosti i odgovornosti

  • Uvijek nastojati ubrzati i potaknuti rast kompanije
  • Istraživati tržište i analizirati pretnje i prilike
  • Primjena novih strategija sticanja kupaca
  • Upravljati postojećim odnosima s klijentima
  • Razumjeti potrebe postojećih korisnika usluga INES SERVIS GROUP
  • Dostići prodajne ciljeve
  • Druge aktivnosti po nalogu direktora

Uveti

  • Prodajna orijentacija
  • Radno iskustvo na sličnim mestima je prednost
  • Iskustvo u uspostavljanju odnosa s klijentima je prednost
  • Viša ili visoka stručna sprema su prednost
  • Profesionalni pristup poslovanju
  • Komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Dobro upravljanje alatima sustava Microsoft Office
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo

  • Stalni radni odnos
  • Fiksnu platu sa visokim bonusima
  • Dinamično i motivišuće radno okruženje
  • Kontinuirano profesionalno učenje i usavršavanje
  • Mogućnost napredovanja

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Menadžer prodaje (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet