Beograd-Umka

Opis posla:

  • Uređivanje zone poslovnog kompleksa
  • Redovno košenje i održavanje travnjaka
  • Rezanje grana i obrezivanje živica
  • Pranje automobile voznog parka
  • Prikupljanje sitnog i glomaznog otpada iz kruga proizvodnje i skladištenje u odgovarajuće kontejnere
  • Sitni, pomoćni radovi u krugu firme

Uslovi za kandidate:

  • Osnovno obrazovanje
  • Odgovornost, urednost i sposobnost
  • Poželjno radno iskustvo u poslovima održavanja poslovnih kompleksa
  • Pouzdanost i brzina u izvršavanju dnevnih zadataka i obaveza

Nudimo Vam:

  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju
  • Stimulativnu i redovnu zaradu, odgovoran posao
  • Plaćene prekovremene sate
  • Mogućnost dugoročnog i stabilnog zaposlenja

Napomena:

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Podaci dobijeni putem poslatog CV-a biće korišćeni isključivo u svrhu samog oglasa

Postanite i Vi deo našeg uspešnog kolektiva!

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Pomoćni radnik/ca   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola